Proč Magerová?

Rodinný příběh začala psát má maminka Marie Marková před 25 lety. Bytový design se postupně dostal pod kůži i mně. V květnu 2016 jsem převzala nábytkářské otěže a dnes pro vás tvořím krásnější bydlení já.

Co u mě najdete?

Všechno to, co potřebujete k příjemnějšímu životu — nábytek, postele, ložnice, sedací soupravy, dětské pokoje, komody, obývací stěny, police, botníky, předsíně, jídelny, stoly, židle a interiér na míru.

Kdo jsem?

Víla s chutí vytvořit útulný domov, ve kterém se budete cítit skvěle. Pomůžu vám zorientovat se v obrovské nabídce a doladit vše do posledního detailu. Společně zjistíme, jaké jsou potřeby vás i celé rodiny, a najdeme ty nejvhodnější produkty. Vykouzlíme úsměv na tváři z dobrého pocitu, že váš dům či byt bude konečně tím opravdovým domovem.

Proč právě já?

Zakládám si na respektu klientových potřeb. Vždy se snažím najít to nejlepší řešení v poměru ceny a kvality, ať už hledáte ekonomicky nenáročnou variantu nebo máte ty nejvyšší nároky. Důležitý je pro mne individuální přístup. Každý projekt je nová výzva a za výsledek cítím maximální zodpovědnost.